woensdag 11 november 2020

Poppies

To remember...


-  -  - 
haaknaald 4,5 mm
restjes rood en zwart garen
- -  - 

* Een haakpatroon kopiëren, als document en/of opslaan en/of publiceren op andere sites, blogs en facebookpagina's, - groepen is niet toegelaten i.v.m. copyright.

Gratis haakpatroon Poppies
Met zwart garen:
Haak met haaknaald 4mm een ketting van 6 losse. Sluit de toer met een halve vaste.
Haak 3 losse en 11 stokjes. Sluit de toer met een halve vaste. (12)
Haak 4 losse, 1 stokje en 1 losse in elk stokje van de vorige toer. Sluit de toer met halve vaste(12). Knip de zwarte draad af en werk die weg.
Met rood garen:
Haak om de losse van de vorige toer 3 losse en 2 stokjes. Haak daarna om elke losse 3 stokjes. Sluit met een halve vaste. (36)
Haak 3 losse en 2 stokjes in dezelfde plaats, dan 2 stokjes in volgende. Wissel verder de toer af met het haken van *3 stokjes - 2 stokjes*. Herhaal *...* tot einde. Sluit de toer met halve vaste (90)
Haak 3 losse en 1 stokje in elk stokje van de vorige toer. Haak verder altijd 2 stokjes. Sluit de toer met een halve vaste. Knip de rode draad af en werk die weg.

Meer gratis patronen op mijn blog KLIK.

5 opmerkingen:

Dank je wel voor je fijne reactie!